Opplæringskontoret for Bilfag i Vestfold

Opplæringskontoret for Bilfag i Vestfold

Opplæringskontoret samarbeider med bedrifter og virksomheter om inntak og opplæring av lærlinger.

Opplæringskontoret ble startet opp i 1988 som et bransjespesifikt opplæringskontor for for Bilfag i Vestfold. Opplæringskontoret hjelper medlemsbedriftene sine med det praktiske rundt lærlingordningen.

Hvor du finner oss

Ansatte

Tom Solum

Daglig leder
mob: 92227176
Epost: solum@okbv.no

Patrick Iversen

Opplæringansvarlig
mob: 99402575
Epost: iversen@okbv.no

Nina Sageie

Fagkonsulent
mob: 95889215
Epost: sageie@okbv.no

Styret

Styrets formann:
Paul Bergh
Mobil: +47 92244330
Epost: prb@bos.no
Arbeidsted: Bertel O. Steen, Larvik

Styremedlem:
Helge Prestegard
Mobil: +47 90919760
Epost: helge.prestegard@moller.no
Arbeidsted: Møller Bil

Styremedlem:
Morten Daae Johansen
Mobil: +47 91316031
Epost: morten@bilservice.no
Arbeidsted: Bilservice AS

Styremedlem:
Knut Anvik
Mobil: +47 90643251
Epost: knut.anvik@vtfk.no
Arbeidsted: Vestfold og Telemark fylkeskommune

Styremedlem:
Tone Marie Dale
Mobil: +47 90037571
Epost: tone@oyans-bil.no
Arbeidsted: Øyans Bil

Legg til din overskrift her

Lukk meny